Login

Tip van Vlamings

Nu ook nieuwsberichten, contactgegevens en bestellingen via handige Vlamings App! Gratis via AppStores voor Apple en Android. ••• LEES MEER TIPS
De Mortel
Steenbergen
Eigen Transport
nextprev

Teeltadviseurs

  • Hein Heeren

    Akkerbouw, Veehouderij

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-5397 8805
    E-mail:  hein.heeren@vlamings.nl
  • Huub van der Velden

    Akkerbouw, Tuinbouwgroenten, Veehouderij

    Vestiging: De Mortel, Steenbergen
    Mobiel:  06-5340 2997
    E-mail:  huub.van.der.velden@vlamings.nl
  • Loek Geluk

    Akkerbouw, Grootfruit, Veehouderij

    Vestiging: Steenbergen
    Mobiel:  06-5121 7266
    E-mail:  loek.geluk@vlamings.nl
  • Giel van Rooij

    Akkerbouw, Veehouderij

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-2230 8288
    E-mail:  giel.van.rooij@vlamings.nl
  • Rob van den Oever

    Aardbeien, Tuinbouwgroenten

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-2286 2521
    E-mail:  rob.van.den.oever@vlamings.nl
  • Lucien Laurijsse

    Akkerbouw, Veehouderij

    Vestiging: Steenbergen
    Mobiel:  06-5371 7537
    E-mail:  lucien.laurijsse@vlamings.nl
  • Jelle Gerstel

    Aardbeien, Biologische teelten, Boomkwekerij, Groensector, Grootfruit, Houtig kleinfruit, Tuinbouwgroenten

    Vestiging: De Mortel, Steenbergen
    Mobiel:  06-5399 0821
    E-mail:  jelle.gerstel@vlamings.nl
  • Jan van Hassent

    Akkerbouw, Veehouderij

    Vestiging: Steenbergen
    Mobiel:  06-5364 9661
    E-mail:  jan.van.hassent@vlamings.nl
  • Erwin Huijbregts

    Akkerbouw, Groensector, Veehouderij

    Vestiging: Steenbergen
    Mobiel:  06-5756 1267
    E-mail:  erwin.huijbregts@vlamings.nl
  • Rob Derikx

    Aardbeien, Boomkwekerij, Groensector, Houtig kleinfruit

    Vestiging: De Mortel, Steenbergen
    Mobiel:  06-1011 4663
    E-mail:  rob.derikx@vlamings.nl
  • Erik van Gerwen

    Akkerbouw, Veehouderij

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-1247 5183
    E-mail:  erik.van.gerwen@vlamings.nl
  • Heino van Doornspeek

    Aardbeien, Houtig kleinfruit, Grootfruit

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-5122 9134
    E-mail:  heino.van.doornspeek@vlamings.nl
  • Hans Puijk

    Aardbeien, Houtig kleinfruit

    Vestiging: De Mortel
    Mobiel:  06-5755 5247
    E-mail:  hans.puijk@vlamings.nl
  • Marijn Nap

    Akkerbouw, Biologische teelten, Groensector, Veehouderij

    Vestiging: De Mortel, Steenbergen
    Mobiel:  06-5175 4713
    E-mail:  marijn.nap@vlamings.nl

Contact

Handelsonderneming Vlamings BV
Prins Reinierstraat 7
4651 RZ Steenbergen
0167-566350
0167-563983
  Handelsonderneming Vlamings BV
Nachtegaallaan 31
5425 RT De Mortel
0492-319434
0492-319235